5286 Imperialsäng
mahogny. Bredd: ca 89-94 cm. Längd: ca 178-190 cm
Såld: 2.600 kr
Såldes den 24 januari 2022 -
9402 Imperialsäng
bredd: 84
Såld: 1.200 kr
Såldes den 23 januari 2017 -
9281 Imperialsäng
Mahogny
Såld: 500 kr
Såldes den 24 oktober 2016
1501 Imperialsäng
bredd ca 80 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 20 december 2015 -
6216 Imperialsängar
Ett par, breddens innermått 75 cm ca
Såld: 100 kr
Såldes den 21 september 2015 -
8456 Imperialsäng
Mahogny, breddens innermått: 128 cm
Såld: 1.600 kr
Såldes den 9 mars 2015
6521 Imperialsäng
Furu, 1800-talets slut, 4 cm, längd: 185 cm
Såld: 450 kr
Såldes den 1 september 2014 -
2326 Imperialsäng
Sent 1800-tal, Furu, utdragbar, 200 x 94
Såld: 1.000 kr
Såldes den 4 augusti 2014 -
2441 Imperialsäng
Sent 1800-tal, utdragbar, Bemålad, bredd: 102 ca
Såld: 150 kr
Såldes den 16 december 2013